C.I.B. Arcturus Wepwawet

O Arturovi/ About Artur

C.I.B.

Multi Junior Champion (CZ, PL, SK)

Bundessieger DE 2018, Austrian Winner 2019

Multi Champion (CZ, PL, SLO)

Junior Champion of the Czech and Slovak Landseer Clubs

Chovný pes LK ČR /Stud dog of the Czech Landseer Club

narozen/born 27.10.2016

CMKU/LS/782/16

HD: A/A              ED: 0/0             OCD: negativní

Trombopatie: clear

Cystinurie: clear (by parentage)

Degenerativní myelopatie: DM/N

Muskulární dystrofie: MD/N

Zkoušky: zkouška voda pro štěňata PL Stowarzyszenie Terranova, DVG A-Diplom Wasserarbeit (DE), DVG B-Diplom Wasserarbeit (DE), BH-VT (MZŘ)


Rodokmen/ Pedigree

Šampionáty/Champion titles

Vyšetření/Health tests

Výstavy/Dog Shows

Německo

17.11.2018, MVP/IDS Dortmund, B. Greissler (DE): V1/3, Anw.Dt.Ch. VDH

16.11.2018, MVP/IDS Bundessieger Dortmund, Chr. Pries (DE): V1/3, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB - BUNDESSIEGER

Rakousko

14.6.2019, Austrian Winner, G. Ehrenreich (AUT): V1, CACA, CACIB, BOB - Austrian Winner 2019



Česká republika

Český šampion

30.11.2019, MVP/IDS Praha, A. Polgar (SRB): V1, CAC, CACIB, BOS

19.5.2019, MVP/IDS Litoměřice, Fr. Pasák (CZ): V1, CAC, CACIB, BOS

21.4.2019, MVP/IDS Praha, A. Polgar (SRB): V1, CAC, CACIB, BOB - Vítěz Prahy, BIG 3

2.12.2018, MVP/IDS Praha, J. Jandová (CZ): V1, CAC, res. CACIB

Junior šampion CZ

14.1.2018, NVP/NDS Brno, G. Ridarčíková (SK): V1/2, CAJC, BOJ

5.11.2017, MVP/IDS Praha, J. Wauben (NL): V1/4, CAJC, BOJ, BOB - Vítěz Prahy

4.11.2017, MVP/IDS Praha, A. Foss (NO): V2/6

24.9.2017, NVP/NDS Brno, V. Adlt (CZ): VD1

13.8.2017, MVP/IDS Mladá Boleslav, S. Volinets (MD): V1/3, CAJC, BOJ


Polsko

Polský šampion

19.8.2018, NVP/NDS Bialystock, K. Kradziecki (PL): V1, CWC, BOB

18.8.2018, MVP/IDS Bialystock, E. Chueva (RU): V1, CWC, CACIB, BOB

11.2.2018, MVP/IDS Katowice, I. Magdziarska (PL): V1, CWC, CACIB, BOB

Polský junior šampion

3.12.2017, NVP/NDS Walbrzych, J. Grunt (PL): V1, CAJC, BOJ, BOB

15.10.2017, NVP/NDS Jelenia Góra, P. Król (PL): V1, CAJC, BOJ, BOB

14.10.2017, NVP/NDS Jelenia Góra, P. I . Santos Bispo: V2/2

3.9.2017, Klubová výstava, G. Schichtling (DE): VD2/2

2.9.2017, NVP/NDS landseerů, W. Mrowiec (PL): V1, CAJC, BOJ


Slovensko

15.9.2019, Epeiros Cup - Špeciálna výstava, S. Lazic (SRB): V1, CAC

27.4.2019, Klubová výstava LK, S. Ylä-Mononen (FI): V1, CAC, Klubový vítěz 2019

7.10.2018, Klubová výstava LK, M. Brosch (DE): V1, CAC

6.10.2018 Špeciálna výstava LK, A. Sander (DE): VD1

18.2.2018 NVP/NDS Bratislava, Vl. Piskay (CZ): V1, CAC, BOB - Vítěz Slovenska

Junior šampion Slovenska

17.2.2018 Victory Show, Bratislava, S. Vanža (SK): V1, CAJC

10.12.2017, MVP/IDS Nitra, M. Supronowicz (PL): V1/3

9.12.2017, MVP/IDS Nitra, M. Blaha (AT): V1/3, CAJC, BOJ, BOB

1.10.2017, Epeiros Cup - Špeciálna výstava, T. Grishina (RU): V1, CAJC, BOJ

30.9.2017, Klubová výstava LK, T. Havelka (SK): VD1


Slovinsko

Slovinský Šampion

23.2.2020, MVP/IDS Celje, Melita Grošelj (SL): V1, CAC, CACIB, BOB

17.2.2019, MVP/IDS Celje, N. Deschuymere (BE): V1, CAC, CACIB, BOB

16.2.2019, MVP/IDS Celje, J. Plestenjak (SL): V1, CAC, CACIB, BOB - shortlist BIG



Maďarsko

10.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, T. Jakkel (HU): V1, CAC, CACIB

9.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, P. Harsanyi (HU): V1, CAC

8.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, C. Z. Lokodi (RO): V1, CAC, res. CACIB

7.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, Cr. Stefanescu (RO): VD1

...