C.I.B. Arcturus Wepwawet
O Arturovi/ About Artur
C.I.B.
Multi Junior Champion (CZ, PL, SK)
Bundessieger DE 2018, Austrian Winner 2019
Multi Champion (CZ, PL, SK, HU, SLO, DE)
Junior Champion of the Czech and Slovak Landseer Clubs
Chovný pes LK ČR /Stud dog of the Czech Landseer Club
narozen/born 27.10.2016
CMKU/LS/782/16
HD: A/A ED: 0/0 OCD: negativní
Trombopatie: clear
Cystinurie: clear (by parentage)
Degenerativní myelopatie: DM/N
Muskulární dystrofie: MD/N
Zkoušky: zkouška voda pro štěňata PL Stowarzyszenie Terranova, DVG A-Diplom Wasserarbeit (DE), DVG B-Diplom Wasserarbeit (DE), BH-VT (MZŘ)
Štěňata/Puppies
Canis Úvaly - vrh A/ Litter A, 26.10.2020, 1/1
Dam: Froufrou z Letohradského ranče, Sire: Arcturus Wepwawet
Puppies: Archibald (M) + Abba (F)
Rodokmen/ Pedigree
Zkoušky/Obedience and Water Tests
Fotky/Photos
Šampionáty/Champion titles
Vyšetření/Health tests
Výstavy/Dog Shows
Německo
17.11.2018, MVP/IDS Dortmund, B. Greissler (DE): V1/3, Anw.Dt.Ch. VDH
16.11.2018, MVP/IDS Bundessieger Dortmund, Chr. Pries (DE): V1/3, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB - BUNDESSIEGER
Rakousko
14.6.2019, Austrian Winner, G. Ehrenreich (AUT): V1, CACA, CACIB, BOB - Austrian Winner 2019
Česká republika
Český šampion
30.11.2019, MVP/IDS Praha, A. Polgar (SRB): V1, CAC, CACIB, BOS
19.5.2019, MVP/IDS Litoměřice, Fr. Pasák (CZ): V1, CAC, CACIB, BOS
21.4.2019, MVP/IDS Praha, A. Polgar (SRB): V1, CAC, CACIB, BOB - Vítěz Prahy, BIG 3
2.12.2018, MVP/IDS Praha, J. Jandová (CZ): V1, CAC, res. CACIB
Junior šampion CZ
14.1.2018, NVP/NDS Brno, G. Ridarčíková (SK): V1/2, CAJC, BOJ
5.11.2017, MVP/IDS Praha, J. Wauben (NL): V1/4, CAJC, BOJ, BOB - Vítěz Prahy
4.11.2017, MVP/IDS Praha, A. Foss (NO): V2/6
24.9.2017, NVP/NDS Brno, V. Adlt (CZ): VD1
13.8.2017, MVP/IDS Mladá Boleslav, S. Volinets (MD): V1/3, CAJC, BOJ
Polsko
Polský šampion
19.8.2018, NVP/NDS Bialystock, K. Kradziecki (PL): V1, CWC, BOB
18.8.2018, MVP/IDS Bialystock, E. Chueva (RU): V1, CWC, CACIB, BOB
11.2.2018, MVP/IDS Katowice, I. Magdziarska (PL): V1, CWC, CACIB, BOB
Polský junior šampion
3.12.2017, NVP/NDS Walbrzych, J. Grunt (PL): V1, CAJC, BOJ, BOB
15.10.2017, NVP/NDS Jelenia Góra, P. Król (PL): V1, CAJC, BOJ, BOB
14.10.2017, NVP/NDS Jelenia Góra, P. I . Santos Bispo: V2/2
3.9.2017, Klubová výstava, G. Schichtling (DE): VD2/2
2.9.2017, NVP/NDS landseerů, W. Mrowiec (PL): V1, CAJC, BOJ
Slovensko
15.9.2019, Epeiros Cup - Špeciálna výstava, S. Lazic (SRB): V1, CAC
27.4.2019, Klubová výstava LK, S. Ylä-Mononen (FI): V1, CAC, Klubový vítěz 2019
7.10.2018, Klubová výstava LK, M. Brosch (DE): V1, CAC
6.10.2018 Špeciálna výstava LK, A. Sander (DE): VD1
18.2.2018 NVP/NDS Bratislava, Vl. Piskay (CZ): V1, CAC, BOB - Vítěz Slovenska
Junior šampion Slovenska
17.2.2018 Victory Show, Bratislava, S. Vanža (SK): V1, CAJC
10.12.2017, MVP/IDS Nitra, M. Supronowicz (PL): V1/3
9.12.2017, MVP/IDS Nitra, M. Blaha (AT): V1/3, CAJC, BOJ, BOB
1.10.2017, Epeiros Cup - Špeciálna výstava, T. Grishina (RU): V1, CAJC, BOJ
30.9.2017, Klubová výstava LK, T. Havelka (SK): VD1
Slovinsko
Slovinský Šampion
23.2.2020, MVP/IDS Celje, Melita Grošelj (SL): V1, CAC, CACIB, BOB
17.2.2019, MVP/IDS Celje, N. Deschuymere (BE): V1, CAC, CACIB, BOB
16.2.2019, MVP/IDS Celje, J. Plestenjak (SL): V1, CAC, CACIB, BOB - shortlist BIG
Maďarsko
10.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, T. Jakkel (HU): V1, CAC, CACIB
9.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, P. Harsanyi (HU): V1, CAC
8.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, C. Z. Lokodi (RO): V1, CAC, res. CACIB
7.2.2019, MVP/IDS FeHoVa Budapest, Cr. Stefanescu (RO): VD1
...